Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Value Size Boneless Skinless Chicken Breast

    Open Product Description
    $1.99/lb
    $1.99/lb
    was $2.69/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Value Size Boneless Skinless Chicken Breast

    Open Product Description
    $1.99/lb
    $1.99/lb
    was $2.69/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Value Size Boneless Skinless Chicken Breast

    Open Product Description
    $1.99/lb
    $1.99/lb
    was $2.69/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Drumsticks, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Drumsticks, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Drumsticks, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 45 lbs
    Townsends Value Size Chicken Drumsticks

    Open Product Description
    $0.99/lb
    $0.99/lb
    was $1.29/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Split Breasts with Ribs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.39 avg/ea
    $2.69/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 45 lbs
    Value Size Bone-In Chicken Thighs

    Open Product Description
    $1.19/lb
    $1.19/lb
    was $1.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 45 lbs
    Value Size Bone-In Chicken Thighs

    Open Product Description
    $1.19/lb
    $1.19/lb
    was $1.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 45 lbs
    Value Size Bone-In Chicken Thighs

    Open Product Description
    $1.19/lb
    $1.19/lb
    was $1.49/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Breast Fillets, Boneless, Thin Sliced, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Oasis Halal Chicken Breast Tenders, 1 pound

    Open Product Description
    $4.49 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Thighs, Bone In, Value Size, Average Weight 3.5 lbs
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.22 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.65 avg/ea
    $1.59/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.65 avg/ea
    $1.59/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.65 avg/ea
    $1.59/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.07 avg/ea
    $1.89/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Fresh and Lean Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Foster Farms Hot & Spicy Chicken Wings, Frozen - 22 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.41/oz
  • Oasis Halal Chicken Drumsticks, Family Pack, 3 pound

    Open Product Description
    $5.37 avg/ea
    $1.79/lb
    Final cost based on weight
  • Oasis Halal Chicken Drumsticks, Family Pack, 3 pound

    Open Product Description
    $5.37 avg/ea
    $1.79/lb
    Final cost based on weight
  • Oasis Halal Chicken Drumsticks, Family Pack, 3 pound

    Open Product Description
    $5.37 avg/ea
    $1.79/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Chicken Gizzards & Hearts, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $1.59
    $1.59/lb
  • Perdue Oven Stuffer Whole Roaster

    Open Product Description
    $12.07 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Oasis Halal Chicken Thighs, Family Pack, 3.1 pound

    Open Product Description
    $5.55 avg/ea
    $1.79/lb
    Final cost based on weight
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Nibblers Value Pack, 36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.19/oz
  • Tyson Fully Cooked Chicken Nuggets, 29 oz. (Frozen)
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.99
    $0.24/oz
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.47 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.53 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Crispy Chicken Strips, 26 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Perdue Tender n Tasty Broiler Drumsticks, 1 pound

    Open Product Description
    $1.89/lb
    $1.89/lb
    Final cost based on weight
  • Foster Farms Classic Crispy Strips, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.37/oz
  • Foster Farms Classic Crispy Strips, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.37/oz
  • Foster Farms Classic Crispy Strips, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Breast Tenderloins Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.17 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • Tyson Fully Cooked Frozen Honey Battered Chicken Breast Tenders
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.27/oz
  • Perdue Chicken Leg Quarters, 10 lbs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $8.99
    $0.06/oz
  • Bowl & Basket Uncooked Chicken Wings, 10 lbs

    Open Product Description
    $22.99
    $2.30/lb
  • Perdue Chicken Tenders, 29 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.24/oz
  • Perdue Tender n Tasty Boneless Skinless Chicken Breast, 1 pound

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight