All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 32.1 oz Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Goya Masarica Instant Corn Masa Flour, 4 lbs
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.05/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Finest Brand Sweet & Salty Kettle Corn, 2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.50/oz
    was $1.09
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $9.00
    Nabisco Honey Maid Fresh Stacks Grahams, 6 count, 12.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.41/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $9.00
    HONEY MAID Graham Crackers, Lunch Snacks, 14.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.35/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Mission Super Soft Carb Balance Whole Wheat Tortilla Wraps, 6 count, 15 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Banana Bread Soft Baked Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Blueberry & Sunflower Seed Energy Snack Bites, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Chocolate Crunchy Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Crunchy Blueberry Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Crunchy Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Crunchy Cranberry Orange Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Dark Chocolate Creme Sandwich Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Golden Oat Crunchy Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Oats & Chocolate Soft Baked Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Toasted Coconut Crunchy Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Banana, Dark Chocolate & Sunflower Seed Energy Snack Bites, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    Belvita Crunchy Vanilla Mocha Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $8.00
    belVita Fruit Bakes, Blueberry, Soft Baked Breakfast Bars, 5 Packs (2 Fruit Bars Per Pack)
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.64/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Finest Brand Caramel Kettle Corn, 2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $0.99
    $0.50/oz
    was $1.09
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Woeber's Sandwich Pal Hot & Spicy Mustard, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $0.89
    $0.06/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd