All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale!
    Bowl & Basket Wild Caught Fully Cleaned Whole Snapper, 32 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $13.98
    $0.44/oz
    was $15.98
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Bowl & Basket Wild Caught Porgies, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.98
    $4.99/lb
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Jamaican Choice 100% Pure Coconut Water, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Bowl & Basket Tilapia Fillets Boneless & Skinless Whole, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.98
    was $9.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $3.00
    Finest Brand 100% Pure Coconut Water, 16.9 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.50
    $0.09/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Finest Brand Coconut Milk, 16.9 fl oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.11/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Goya Extra Virgin Olive Oil, 17 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.59/fl oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Finest Brand Plantain Strips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Finest Brand Sweet Plantain Strips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd