Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.09/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 2.3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.54/oz
  • HERR'S Cheddar & Sour Cream Ridged Potato Chips, 7 3/4 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.50
    $0.45/oz
  • Good Health Avocado Oil Veggie Stix Sea Salted Potato Based Snack, 6.25 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.44/oz
  • Herr's Cheese Balls, 17 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.40/oz
  • Good Health Avocado Oil Veggie Chips Sea Salted Potato Based Snack, 6.25 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.44/oz
  • 3 for $7.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.25
    $0.38/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $7.00
    Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.25
    $0.35/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $7.00
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.25
    $0.38/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Utz Ripples Original Potato Chips Party Size!, 12.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.38/oz
  • Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.42/oz
  • Chester's Fries Corn Snacks Flamin' Hot Flavored 5 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.48/oz
  • Takis Blue Heat Hot Chili Pepper Tortilla Chips, 3.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.00
    $0.62/oz
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 2 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.80/oz
  • Herr's Original Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.66/oz
  • 2 for $4.00
    Herr's Hot'n Honey Cheese Curls Flavored Corn Snacks, 7 1/2 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.50
    $0.33/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Bowl & Basket Barbeque Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.21/oz
  • Goya Maduros Sweet Plantain Strips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Mayté Plantain Chips with Lime, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Mayté Plantains Chips with Garlic, 3.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Mayté The Original Maduritos Sweet Plantain Chips, 3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored 14 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.38/oz
  • SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.79
    $0.68/oz
  • Wise Dipsy Doodles Barbecue Flavored Wavy Corn Chips, 9.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.32/oz
  • Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Goya Original Plantain Strips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.38/oz
  • 2 for $4.00
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.50
    $0.33/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $7.00
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.25
    $0.41/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $7.00
    Doritos Simply NKD Tortilla Chips Cool Ranch Flavored, 9 1/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.25
    $0.35/oz
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On The Border Café Style Tortilla, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.27/oz
  • Grandma Utz's Kettle-Style Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.31/oz
  • Herr's Original Pork Rinds, 3 3/4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.92/oz
  • Goya Original Plantain Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.52/oz
  • Utz Ripples Sour Cream & Onion Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.50
    $0.32/oz