Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.47 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Chicken Gizzards & Hearts, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $1.59
    $1.59/lb
  • On Sale! Limit 45 lbs
    Townsends Value Size Chicken Drumsticks

    Open Product Description
    $0.99/lb
    $0.99/lb
    was $1.29/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 45 lbs
    Value Size Bone-In Chicken Thighs

    Open Product Description
    $0.99/lb
    $0.99/lb
    was $1.29/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Value Size Boneless Skinless Chicken Breast

    Open Product Description
    $1.99/lb
    $1.99/lb
    was $2.69/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.76 avg/ea
    $3.79/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.87 avg/ea
    $1.59/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.65 avg/ea
    $1.59/lb
    Final cost based on weight
  • Oasis Halal Chicken Drumsticks, Family Pack, 3 pound

    Open Product Description
    $5.37 avg/ea
    $1.79/lb
    Final cost based on weight
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Strips Value Pack, 36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.19/oz
  • Oasis Halal Whole Chicken, 4.5 pound

    Open Product Description
    $11.21 avg/ea
    $2.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Tender n Tasty Boneless Skinless Chicken Breast, 1 pound

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Tender n Tasty Broiler Drumsticks, 1 pound

    Open Product Description
    $1.89/lb
    $1.89/lb
    Final cost based on weight
  • Demakes Bros. Lemon Pepper Chicken Breast Skewers, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.06/oz
  • Demakes Bros. Caesar Chicken Breast Skewers, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.06/oz
  • Perdue Chicken Leg Quarters, 10 lbs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $8.99
    $0.06/oz
  • Perdue Oven Stuffer Whole Roaster

    Open Product Description
    $12.07 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Demakes Bros. Jamaican Jerk Chicken Breast Skewers, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.06/oz
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Nibblers Value Pack, 36 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.19/oz
  • Oasis Halal Chicken Wings, Family Pack, 2.8 pound

    Open Product Description
    $11.17 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Oasis Halal Chicken Thighs, Family Pack, 3.1 pound

    Open Product Description
    $5.55 avg/ea
    $1.79/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Grade A Chicken Drumsticks, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.19 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Dino Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Soy Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
  • Perdue Chicken Popcorn, 26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.38/oz
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Breast Tenderloins Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.17 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Whole Young Chicken

    Open Product Description
    $8.05 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • On-Cor Breaded & Cooked Chicken Breast Patties with Rib Meat Value Pack, 35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.20/oz
  • Perdue Tender n Tasty Whole Chicken Wings, 1 pound

    Open Product Description
    $3.99/lb
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Split Breasts with Ribs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.39 avg/ea
    $2.69/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Sugar Hill Farms Chicken Breast Nuggets, 64 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.16/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd