All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale!
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Garland Food Fresh Peeled Garlic, 1 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.74
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $3.00
    Finest Brand 100% Pure Coconut Water, 16.9 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.50
    $0.09/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Demakes Bros. Beef Shaved Steak, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Wild Caught Porgies, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.98
    $4.99/lb
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Hearts of Romaine Salad, 9 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Betis Extra Virgin Olive Oil, 17 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.99
    $0.53/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Crunchy Blends Veggie Lover's Salad, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Finest Brand Coconut Milk, 16.9 fl oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.11/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Goya Extra Virgin Olive Oil, 17 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.59/fl oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Tilapia Fillets Boneless & Skinless Whole, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.98
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    La Fe Cassava, 5 lbs
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.09/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Rao's Homemade Marinara Sauce, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Rao's Homemade Tomato Basil Sauce, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Finest Brand Plantain Strips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Finest Brand Sweet Plantain Strips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Rao's Homemade Arrabbiata Spicy Marinara, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Crunchy Blends American Salad, 11 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Italian Salad, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Leafy Green Romaine Salad, 9 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Fresh Express Sweet Butter Salad, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Grace Classic Pure Creamed Coconut, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.89
    $0.32/oz
    was $2.09
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Jamaican Choice 100% Pure Coconut Water, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.09/fl oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th