Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Dannon Blueberry Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Bowl & Basket Plain Lowfat Yogurt, 32 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • Activia Vanilla Flavored Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.49
    $0.16/oz
  • Activia Peach and Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.49
    $0.16/oz
  • Activia Black Cherry and Mixed Berry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $7.49
    $0.16/oz
  • La Yogurt Sabor Latino Guava Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • La Yogurt Mango Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • La Yogurt Sabor Latino Probiotic Strawberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • YoCrunch Oreo Vanilla Lowfat Yogurt with Toppers, 6 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.25
    $0.21/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Peach Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.59
    $0.10/oz
  • Stonyfield Organic Whole Milk Probiotic Yogurt, Plain, 32 oz.
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Strawberry Banana Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.59
    $0.10/oz
  • Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Dannon Strawberry Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • La Yogurt Rich & Creamy Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Bowl & Basket Plain Whole Milk Yogurt, 32 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.79
    $0.09/oz
  • Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Whips! Orange Crème Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.22/oz
  • :ratio Protein Strawberry Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • La Yogurt Rich & Creamy Vanilla Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • :ratio Protein Blueberry Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • :ratio Protein Strawberry Cheesecake Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Cherry Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.59
    $0.10/oz
  • La Yogurt Papaya Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • La Yogurt Probiotic Strawberry Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • La Yogurt Sabor Latino Probiotic Formula Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Oui by Yoplait Coconut Blended Whole Milk French Style Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
  • Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.15/oz
  • Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.22/oz
  • YoCrunch M&M's and Oreo Vanilla Lowfat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $7.99
    $2.66/lb