Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Doritos Tortilla Chips Spicy Sweet Chili Flavored 2 5/8 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.83/oz
  • Chex Mix Cheddar Savory Snack Mix, 8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 2.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.50/oz
  • Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
  • Jackson's Only with Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
  • Popchips BBQ Flavored Popped Potato Snack, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
  • Chex Mix Traditional Savory Snack Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Pringles Smoky Bacon Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.40/oz
  • Mayté The Original Maduritos Sweet Plantain Chips, 3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.67
    $0.76/oz
  • Jackson's Always with Avocado Oil Cheddar Flavored Super Veggie Straws, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
  • Funyuns Onion Flavored Rings Regular 3/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.67
    $0.89/oz
  • 2 for $5.00
    Utz Ripples Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.32/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Chester's Fries Corn Snacks Flamin' Hot Flavored 5 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.48/oz
  • Carolina Country Snacks Original Fried Pork Rinds, 3.25 oz

    Open Product Description
    $2.00
    $0.62/oz
  • Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.40/oz
  • Lay's Potato Chips Classic 1 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.67
    $0.67/oz
  • Tortiyahs! Restaurant Style Sea Salt Superior Dipping Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.27/oz
  • 2 for $5.00
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.50
    $0.31/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Wise Ridgie Fiery Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.50
    $0.32/oz
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.69
    $0.21/oz
  • Stacy's Baked Pita Chips Sea Salt 7.33 Oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • On The Border Café Style Tortilla, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.27/oz
  • 2 for $5.00
    Lay's Wavy Lightly Salted Potato Chips Original 7 1/2 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $2.50
    $0.33/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Mayté Plantains Chips With Chili and Lemon, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • Iberia Ajo Garlic Platanitos Plantain Chips, 20 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz
  • 2 for $9.00
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.50
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.00
    Ruffles Potato Chips Cheddar & Sour Cream Flavored 12 1/2 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.50
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Andy Capp's Hot Fries Corn & Potato Snacks Value Size, 8.0 oz.
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • LesserEvil Cheezmos Blazin' Hot Cheddar Crunchy Corn Snack, 7 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
  • Wise Dipsy Doodles Barbecue Flavored Wavy Corn Chips, 9.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $0.32/oz
  • 2 for $5.00
    Lay's Potato Chips Barbecue Flavored 7 3/4 Oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.32/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Lay's Wavy Potato Chips Original 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.32/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 2 7/8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.69/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Diana Jalapeños Corn Tortilla Chips with Jalapeño Pepper, 4.12 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz