Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Al Safa Halal Chicken Nuggets Family Pack, 27 count, 21.1 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Thomas Farms Bone-in Goat Cubes, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.99
    $0.53/oz
  • La Fe Grated Cassava, 5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.09
    $1.82/lb
  • Goya Fruta Tamarind Pulp, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.29
    $0.16/oz
  • Kikuet Pizza Turnovers Empanadillas, 12 count, 53.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.29/oz
  • Tropical Dairy Blend, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.29
    $0.16/oz
  • Feliciano's Puerto Rico Sofrito, 32 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
  • Tropical Arepa de Yuca, Cassava Griddle Cake, 14.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.89
    $0.28/oz
  • Goya Frozen Sofrito, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
  • On Sale!
    La Fe Banana Leaves, 16 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Kikuet Beef Turnovers Empanadillas, 12 count, 45.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.30/oz
  • Kikuet Chicken Turnovers Empanadillas, 12 count, 47.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.30/oz
  • Al Safa Halal Uncooked Breaded Chicken Patties Family Pack, 8 count, 21.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $10.99
    $0.46/oz
  • Kikuet Sorullos with Cheese Flavor, 20 count, 4.58 lbs
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.75/lb
  • La Fe Mixed Vegetable Soup, 64 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $0.17/oz
  • La Fe Green Plantains Tostones, 40 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.89
    $3.16/lb
  • Campoverde Fried Green Plantains Tostones, 2 lb
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $3.75/lb
  • Campoverde Fried Ripe Plantains Amarillos, 2 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.49
    $3.75/lb
  • La Fe Yellow Potato, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $6.79
    $3.40/lb
  • Goya Frozen Sofrito, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.23/oz
  • Feliciano's Puerto Rico Recaito, 27 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
  • Kikuet Beef and Cheese Turnover Empanadillas, 5 count, 15.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.35/oz
  • Kikuet Pizza Turnovers Empanadillas, 5 count, 15.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • Goya Passion Fruit Pulp, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.32/oz
  • Tropical Sweet Corn Griddle Cake, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.35/oz
  • La Fe Grated Cassava, 2 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $2.00/lb
  • Caribik Sun Premium Passion Fruit Frozen Nectar Beverage Concentrate, 12 fl oz
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.27/fl oz
  • Caribik Sun Premium Tamarind Frozen Nectar Beverage Concentrate, 12 fl oz
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.27/oz
  • Carinbik Sun Caribean Cherry Juice, 12 fl oz
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.27/fl oz
  • Corfu Foods, Inc. Halal Gyros Sandwich Kit, 38 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $10.99
    $0.29/oz