Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Twizzlers Twists Hershey's Chocolate Candy, 12 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Unwrapped Minis, 7.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.79/oz
  • Hershey's Nuggets Mildly Sweet Special Dark Chocolate with Almonds Share Pack, 8.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.64/oz
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.00
    $0.33/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate with Almonds, 25 count, 7.37 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.53/oz
  • Hershey's Cookies 'N' Creme Bar, 1.55 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.09/oz
  • Crunch Minis Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Share Pack, 9.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.51/oz
  • 3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.83/oz
  • Catch Soft Caramel and Crisped Rice in Milk Chocolate, 1.76 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.79/oz
  • Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.85/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.64/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
  • M&M's Peanut Chocolate Candies Sharing Size, 10.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • Hershey's Milk Chocolate, XL, 16 count, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, XL, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate King Size, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.83/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups King Size, 4 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.89/oz
  • Butterfinger Chocolatey, Peanut-Buttery, Full Size Candy Bars, 1.9 oz each
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $0.89
    $0.47/oz
  • Hershey's Pokémon Milk Chocolate Bars Special Edition, 0.45 oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.83/oz
  • Kinder Milk Chocolate Treat with Creamy Milky Filling, 4 count, 1.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.29
    $0.72/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, .49 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.76/oz
  • MILKY WAY FUNSIZE 5 PACK 2.66 OUNCES
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.64/oz
  • On Sale!
    Reese's Take 5 Pretzels, Caramel, Peanut Butter, Peanuts, and Chocolate Bar, 1.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $0.74
    $0.49/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 14.4 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.55/oz
  • Bowl & Basket Dark Chocolate Covered Raisins, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Bowl & Basket Milk Chocolate Covered Raisins, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Caramel Full Size, 1.4 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.62/oz
  • KitKat Miniatures Crisp Wafers in Milk Chocolate Share Pack, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.61/oz