"Cinnamon"

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Cinnamon French Toast Sticks Family Pack, 56 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $0.14/oz
  • Bowl & Basket Sliced Cinnamon Raisin Bagels, 6 count, 20 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.11/oz
  • Drake's Coffee Cakes with Cinnamon Streusel Topping, 8 count, 10.42 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.35/oz
  • General Mills Cheerios Cinnamon Protein Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
  • Hostess Donettes Apple Cinnamon Fritter Rings, 6 count, 10.36 oz

    Open Product Description
    $3.69
    $0.36/oz
  • Pillsbury Toaster Strudel Cinnamon Roll Pastries, 6 count, 11.7 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.26/oz
  • Belvita Crunchy Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
  • Bigelow Simply Cinnamon Apple Herbal Tea Bags, 18 count, 1.06 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.14 each
  • Bowl & Basket Brown Sugar & Cinnamon Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
  • Eggo Mins Cinnamon Toast Waffles Family Pack, 24 count, 25.8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.25/oz
  • General Mills Mott's Apple Cinnamon Sweetened Crispy Corn Puffs, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
  • Hostess Coffee Cakes Cinnamon Streusel Coffee Cake, 8 count, 11.6 oz

    Open Product Description
    $3.69
    $0.32/oz
  • Kellogg's Nutri Grain Apple Cinnamon Breakfast Bars, 1.3 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.34/oz
  • Kellogg's Scooby-Doo! Cinnamon Paw Shaped Sweetened Multigrain Cereal, 10.6 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.19/oz
  • Like Air Minis! Cinnamon Bun Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Nature Valley Cinnamon Biscuits with Almond Butter Filling, 1.35 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.30 each
  • Quaker Oat Shake & Go Dry Shake Mix Cinnamon Vanilla 1.5 Oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.86/oz
  • Thomas' Nooks & Crannies Cinnamon Raisin English Muffins, 6 count, 13 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Cinnamon Crispy Squares Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 12.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.16/oz
  • Pop-Tarts Frosted Brown Sugar Cinnamon Toaster Pastries, 2 count, 3.3 oz

    Open Product Description
    $1.00
    $0.28/oz
  • Pop-Tarts Frosted Brown Sugar Cinnamon Toaster Pastries, 8 count, 13.5 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/oz
  • Snack Factory Pretzel Crisps Cinnamon Sugar Deli Style Pretzel Crackers, 7.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.55/oz
  • Thomas' Pre-Sliced Cinnamon Raisin Bagels, 6 count, 1 lb 2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • Thomas' Pre-Sliced Cinnamon Swirl Bagels, 6 count, 1 lb 2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.22/oz
  • Bowl & Basket Apple & Cinnamon Flavored Soft Baked Breakfast Bars, 1.3 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.29
    $0.22/oz
  • Kellogg's Special K Brown Sugar Cinnamon Pastry Crisps Bar, 0.88 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $2.79
    $0.53/oz
  • MadeGood Mornings Cinnamon Bun Organic Soft Baked Oat Bars, 1.06 oz, 5 count
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.66/oz
  • Pop-Tarts Protein Boostin' Brown Sugar Cinnamon Toaster Pastries, 8 count, 14.3 oz

    Open Product Description
    $3.49
    $0.24/oz
  • Sunbelt Bakery Sweet Apple Cinnamon Filling Soft Baked Bars, 8 count, 11 oz

    Open Product Description
    $3.29
    $0.30/oz
  • Bowl & Basket Light Roast Cinnamon Vanilla Coffee K-Cup Pods, 0.33 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.59
    $1.18/oz