"Cinnamon"

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Cinnamon Apple Sauce, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
  • Entenmann's Pop'ettes Cinnamon Mini Donuts, 9 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
  • Glade Apple Cinnamon Air Freshener, 7.3 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.27/oz
  • Jiffy Apple Cinnamon Muffin Mix, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.89
    $0.13/oz
  • Mott's Cinnamon Applesauce, 3.2 oz, 4 count
    Low Sodium
    Heart Health
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.24/oz
  • Mott's Cinnamon Applesauce, 4.0 oz, 18 count
    Gluten Free
    Low Sodium
    Heart Health

    Open Product Description
    $7.49
    $0.10/oz
  • Quaker Life Multigrain Cereal Cinnamon 13 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
  • Alpina Avena Cinnamon Oatmeal Smoothie, 32 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $5.29
    $0.17/fl oz
  • Bowl & Basket Apple Cinnamon Rice Cakes, 6.52 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.27/oz
  • Bowl & Basket Cinnamon French Toast Sticks, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Entenmann's Cinnamon Swirl Buns, 1 lb 2 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.39/oz
  • Jamaican Choice Cinnamon Classic Water Crackers, 10.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.19/oz
  • Kodiak Apple Cinnamon Oatmeal, 1.76 oz, 6 count
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.47/oz
  • Like Air Cinnamon Bun Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.62/oz
  • Malt-O-Meal Cinnamon Toasters Cereal, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Quaker Grits Creamy Wheat Cinnamon Flavored, 16 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.69
    $0.26/oz
  • Badia Cinnamon Orange Herbal Tea, 25 count, 1.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12 each
  • Bowl & Basket Cinnamon Apple Sauce, 4 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
  • Bowl & Basket Cinnamon Graham Crackers, 3 count, 14.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.19
    $0.15/oz
  • Eggo Cinnamon French Toaster Sticks, 32 count, 12.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.24/oz
  • Eggo Minis Cinnamon Toast Waffles, 10 count, 10.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.28/oz
  • Hot Tamales Fierce Cinnamon Flavored Chewy Candies, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.35/oz
  • Kellogg's Special K Baked Cinnamon Crunch Cereal, 12.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
  • Kodiak Cakes Power Cup Cinnamon & Maple Flapjack, 2.26 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.66/oz
  • Oreo Cinnamon Bun Sandwich Cookies Limited Edition, 10.68 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.39
    $0.50/oz
  • Philadelphia Brown Sugar & Cinnamon Cream Cheese Spread, 7.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
  • Pillsbury Original Icing Cinnamon Rolls, 8 count, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.24/oz
  • Renuzit Blissful Apple & Cinnamon Gel Air Freshener, 7.0 oz

    Open Product Description
    $1.29
    $0.18/oz
  • Thomas' Cinnamon Raisin Mini Bagels, 10 count, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.28/oz
  • Bowl & Basket Cinnamon & Spice Instant Oatmeal, 10 count, 1.51 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz