"Caramel"

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Marzetti Singles Classic Caramel Dip, 1.7 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.39/oz
  • Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.59
    $0.85/oz
  • Starbucks Doubleshot Energy Coffee Beverage Caramel 15 Fl Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $0.25/fl oz
  • Bigelow Salted Caramel Black Tea Bags, 18 count, 1.56 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.14 each
  • Bowl & Basket Sliced Sweet Red Apples & Caramel Dipper, 2.75 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $1.79
    $0.65/oz
  • Drake's Devil Dogs Salty Caramel Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.29/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Caramel Full Size, 1.4 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.71/oz
  • Hershey's Salted Caramel Creme Milk Chocolate King Size, 2.2 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $1.13/oz
  • Marzetti Singles Light Classic Caramel Dip, 1.7 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.39/oz
  • Nestlé Coffee Mate Caramel Non-Dairy Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/fl oz
  • Starbucks Frappuccino Caramel Flavored Chilled Coffee Drink, 13.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.29/fl oz
  • Bowl & Basket Fully Loaded Caramel Cookie Crumble Ice Cream, 1.5 qt
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/fl oz
  • CT Bakery Mini Caramel Custard Filled Donuts, 9 count, 14.92 oz
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Dunkin' Double Salted Caramel Iced Espresso & Milk Beverage, 15 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/fl oz
  • Hershey's Salted Caramel Creme Milk Chocolate Bars Snack Size, 8.4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $3.69
    $0.44/oz
  • Kozy Shack Crème Caramel Gluten Free Flan, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.31/oz
  • Victor Allen's Sweet & Salty Caramel Cappuccino Mix, 42 count, 22.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $0.68/oz
  • Ben & Jerry's Vermont's Finest Lights! Caramel! Action! Vanilla Ice Cream, one pint
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $4.99/pt
  • Cadbury Dairy Milk Caramello Milk Chocolate & Creamy Caramel Chocolate Bar, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.62/oz
  • Nature Valley Salted Caramel Nut Protein Chewy Bars, 1.42 oz, 5 count
    High Fiber
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    $2.14/oz
  • Quaker Chewy Protein Granola Bars Caramel Chocolate Chip 1.12 Oz X 5

    Open Product Description
    $3.99
    $0.71/oz
  • Reese's Take 5 Pretzels, Caramel, Peanut Butter, Peanuts, and Chocolate Bar, 1.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
  • Kind Protein Max Sweet & Salty Caramel Almond Flavored High Protein Granola, 9 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.50/oz
  • Magnum Double 44% Cacoa Caramel Ice Cream Bars, 3 count, 9.12 fl oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66 each
  • McKee Little Debbie Star Crunch Cookies with Caramel and Crisp Rice, 12 count, 13.0 oz

    Open Product Description
    $3.00
    $0.23/oz
  • Snickers Caramel Peanuts Peanut Butter Ice Cream Bars, 2 fl oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.69
    $0.39/fl oz
  • Bowl & Basket Light Roast Salted Caramel Coffee K-Cup Pods, 0.31 oz, 12 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.59
    $1.24/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.39
    $0.68/oz
  • Kind Protein Max Sweet & Salty Caramel Peanut Crisp Flavored High Protein Bar, 2.2 oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.81/oz