"Cinnamon"

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Orale! Cinnamon - Whole, 0.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $2.65/oz
  • Orale! Cinnamon - Whole, 3 oz

    Open Product Description
    $4.29
    $1.43/oz
  • Badia Cinnamon Stick, 12 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92/oz
  • Badia Cinnamon Sticks, 1.25 oz
    Gluten Free
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $1.43/oz
  • Badia Cinnamon Powder, 16 oz
    Gluten Free
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • Badia Cinnamon Powder, 2 oz
    Gluten Free
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/oz
  • Badia Cinnamon Sticks, 8 oz
    Gluten Free
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25/oz
  • Mi Pepito Cinnamon Stick, 5.000 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • Mi Pepito Whole Cinnamon, .75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $2.65/oz
  • Mi Pepito Ground Cinnamon, 1.50 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.49
    $0.99/oz
  • Mimi's Products Cinnamon Stick, 7 oz
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $6.49
    $0.93/oz
  • Mi Pepito Whole Mex Cinnamon, 3.0 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/oz
  • Mi Pepito Whole Mexican Cinnamon, .75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $2.65/oz
  • Bowl & Basket Ground Cinnamon, 1.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.09
    $0.73/oz
  • Bowl & Basket Cinnamon Sticks Value Size, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $1.00/oz
  • Thomas' Cinnamon Swirl Bread, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $4.99/lb
  • Thomas' Cinnamon Raisin Swirl Bread, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Pepperidge Farm Swirl Raisin Cinnamon Bread, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.89
    $0.24/oz
  • Euro Classic Cinnamon Raisin Sliced Brioche, 17.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.28/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Treats Cinnamon Bars, 0.85 oz, 8 count

    Open Product Description
    $2.49
    $0.37/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Treats Cinnamon Bars Value Pack, 0.85 oz, 16 count

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50 each
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 2 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.25
    $0.63/oz
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal Family Size, 1 lb 2.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.27/oz
  • Mott's Cinnamon Applesauce
    Gluten Free
    Low Sodium
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.59
    $0.11/oz
  • Quaker Cinnamon Frescavena, 11.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.19
    $0.35/oz
  • Excelsior Water Crackers - Cinnamon, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.23/oz
  • Mi Pepito Cinnamon Stick, 3.000 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.79
    $1.26/oz
  • Quaker Cinnamon Instant Oatmeal, 10.93 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz