"snacks"

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

  • Bowl & Basket
    Remove Bowl & Basket
Sort by
  • Bowl & Basket Original Crispy Rice Treats Bars, 0.78 oz, 16 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.35/oz
  • Bowl & Basket Yellow Popcorn Kernels, 2 lb
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.39
    $1.20/lb
  • Bowl & Basket California Golden Raisins, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.27/oz
  • Bowl & Basket California Sun-Dried Raisins, 1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket California Sun-Dried Raisins, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20/oz
  • Bowl & Basket California Sun-Dried Raisins, 20 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
  • Bowl & Basket Raisin Medley, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Bowl & Basket Thompson Raisins, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Raw Pecan Halves, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Jumbo Roasted Peanuts, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.17/oz
  • Bowl & Basket Pitted Prunes, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Dry Roasted & Unsalted Shelled Pistachios, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • Bowl & Basket Dry Roasted Salted Almonds, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Bowl & Basket Raw Almonds, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • Bowl & Basket Roasted & Salted In-Shell Pistachios, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Bowl & Basket Sliced Raw Almonds, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Dry Roasted Almonds, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • Bowl & Basket White Cheddar Rice Cakes, 5.46 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.79
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Cheddar Cheese Stuffed Jalapeños, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Chicken & Vegetable Egg Rolls, 5 count, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Cream Cheese Stuffed Jalapeños, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Philly Cheesesteak Spring Rolls, 6.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.79/oz
  • Bowl & Basket Vegetable Egg Rolls, 5 count, 15 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Cheddar Cheese Crunchies, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.29/oz
  • Bowl & Basket Cheddar Cheese Puffs, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.29/oz
  • Bowl & Basket Raw Pignolia Nuts, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $1.50/oz
  • Bowl & Basket Slivered Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.45/oz
  • Bowl & Basket Medium Salsa Con Queso, 15 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17/oz
  • Bowl & Basket Caramel Rice Cakes, 6.56 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.27/oz