Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Utz Original Potato Stix, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • Utz Potato Chips - Yes! Regular, 1.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $2.15/oz
  • 2 for $5.00
    Utz Ripples Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.32/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Valued Naturals Dried Pitted Dates, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.30/oz
  • Valued Naturals Energy Mix, 9 oz
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.30/oz
  • Valued Naturals Fire Roasted Unsalted Almonds, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
  • Valued Naturals Fire Roasted with Sea Salt Almonds, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
  • Valued Naturals Fire Roasted with Sea Salt Cashews, 7.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.80/oz
  • Valued Naturals Fire Roasted with Sea Salt Pumpkin Seeds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Valued Naturals Pistachio Kernels, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $1.60/oz
  • Valued Naturals Pumpkin Seeds, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Valued Naturals Raw Sunflower Kernels, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
  • Valued Naturals Raw Whole Cashews, 7.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.80/oz
  • Valued Naturals Roasted Salted Sunflower Seeds, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.33/oz
  • Valued Naturals Shredded Coconut, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Valued Naturals Simply Nutty Fire Roasted with Sea Salt Cashews Value Size, 20 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.55/oz
  • Valued Naturals Simply Nutty Whole Almonds Value Size, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.44/oz
  • Valued Naturals Sliced Almonds, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Valued Naturals Sliced Blanched Almonds, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Valued Naturals Walnut Halves & Pieces, 7.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.67/oz
  • Valued Naturals Whole Almonds, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Vitarroz Garlic Plantain Chips, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.39
    $0.40/oz
  • Vitarroz Lightly Salted Plantain Chips, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.39
    $0.40/oz
  • Vitarroz Naturally Sweet Plantain Chips, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.39
    $0.40/oz
  • Vitarroz Salted Cassava Chips, 1.76 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.46/oz
  • Wasa Light Rye Swedish Style Crispbread Crackers, 9.5 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.21/oz
  • Wasa Sourdough Swedish Style Crispbread Crackers, 9.7 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.21/oz
  • Wise Dipsy Doodles Original Wavy Corn Chips, 9.25 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.32/oz
  • Wise Golden Original Potato Chips Party Size, 12.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.34/oz
  • 2 for $5.00
    Wise Golden Potato Original Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.33/oz
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 25th