Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Mission Tortilla Strips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
  • Mott's Apple Applesauce, 4.0 oz, 18 count
    Gluten Free
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $7.49
    $0.10/oz
  • Mott's Applesauce
    Vegan
    Low Sodium
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.59
    $0.11/oz
  • Mott's No Sugar Added Applesauce, 3.9 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.11/oz
  • Nut Harvest Mixed Nuts Deluxe Salted 2 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $1.11/oz
  • Nut Harvest Pistachios Sea Salted 1 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.79
    $1.02/oz
  • Nut Harvest Whole Cashews Sea Salted 2 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.09
    $1.37/oz
  • Olé Mexican Foods Restaurant Style Tortilla Chips, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
  • On The Border Café Style Tortilla, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.27/oz
  • On The Border Tortilla Rounds Chips, 10.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.29/oz
  • Orville Redenbacher's Original Gourmet Popping Corn, 30 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.69
    $0.19/oz
  • Planters Lightly Salted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
  • Popchips Sea Salt Popped Potato Snack, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
  • 2 for $9.00
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.50
    $0.35/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Ruffles Potato Chips Original 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
  • Santitas Tortilla Chips White Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.23/oz
  • Schär Light & Crispy Texture Table Crackers, 1,2 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.67/oz
  • Sensible Portions Garden Veggie Straws Sea Salt Vegetable and Potato Snack, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/oz
  • Setton Farms Premium California Dry Roasted with Sea Salt Pistachios, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.50/oz
  • Siete Grain Free Mexican Shortbread Cookies, 4.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.66/oz
  • Siete Sea Salt Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.54/oz
  • Siete Sprinkle of Sea Salt Grain Free Tortilla Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Siete Squeeze of Lime Grain Free Tortilla Chips, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • Tortiyahs! Restaurant Style Sea Salt Superior Dipping Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.27/oz
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
  • Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
  • 2 for $9.00
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.50
    $0.26/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Triscuit Original Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
  • 2 for $5.00
    Utz No Salt Added Original Potato Chips Family Size, 7.75 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.32/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Utz Original Potato Chips Family Size, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.50
    $0.31/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th