Filter Results

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Peanut Butter Mini Sandwich Crackers, 1 oz, 12 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Bowl & Basket Peanut Butter Parfait Trail Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Peppermint Starlights Candy, 10 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.15/oz
  • Bowl & Basket Pitted Prunes, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Potato Chips Variety Pack, 1 oz, 18 count

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
  • Bowl & Basket Probiotic Trail Mix, 8 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Raisin Medley, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Bowl & Basket Raw Almonds, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • Bowl & Basket Raw Pecan Halves, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
  • Bowl & Basket Raw Pignolia Nuts, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $1.50/oz
  • Bowl & Basket Red, White, & Blue Stars White Fudge Covered Pretzels Limited Edition, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Roasted & Salted In-Shell Pistachios, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Bowl & Basket S'mores Trail Mix, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Salt & Vinegar Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.21/oz
  • Bowl & Basket Salt Free Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Salted Dark Chocolate Covered Almonds, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.64/oz
  • Bowl & Basket Salted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.59
    $0.16/oz
  • Bowl & Basket Seasoned Virginia Peanuts Dill Pickle Limited Edition, 9 oz

    Open Product Description
    $3.29
    $0.37/oz
  • Bowl & Basket Sliced Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.45/oz
  • Bowl & Basket Sliced Green Apples, Cheese & Pretzel Snackers, 4.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.57/oz
  • Bowl & Basket Sliced Raw Almonds, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Bowl & Basket Sliced Sweet Red Apples, Cheese & Pretzel Snackers, 4.75 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.57/oz
  • Bowl & Basket Slivered Almonds, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.45/oz
  • Bowl & Basket Soup & Oyster Crackers, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.39
    $0.14/oz
  • Bowl & Basket Sour Cream & Cheddar Krinkle Cut Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.21/oz
  • Bowl & Basket Specialty Almond Biscotti, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.49
    $0.36/oz
  • Bowl & Basket Specialty Everything Flatbread, 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $1.49
    $0.30/oz
  • Bowl & Basket Specialty Fiesta Trail Mix, 7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.61/oz
  • Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Specialty Lady Fingers, 17.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.23/oz