Shop Greek yogurt for a protein-packed morning breakfast, layer it with fresh berries and granola, or use it as a smooth, tangy base for homemade dips and salad dressings during weekday meal prep.

Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Blueberry Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.69
    $0.13/oz
  • Oikos Triple Zero Strawberry Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • Oikos Triple Zero Strawberry Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • Oikos Triple Zero Strawberry Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Strawberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $3.40/lb
  • Dannon Light + Fit Greek Toasted Coconut Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.21/oz
  • Oikos Triple Zero Banana Creme Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • Oikos Triple Zero Banana Creme Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • Oikos Triple Zero Banana Creme Flavored Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Greek Strawberry Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.69
    $0.13/oz
  • Bowl & Basket Greek Strawberry Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/oz
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Flip Almond Coco Loco Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.28/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Chobani Peach on the Bottom Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Chobani Peach on the Bottom Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Chobani Peach on the Bottom Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.49
    $0.21/oz
  • Chobani Strawberry Banana Low-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Chobani Black Cherry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Chobani Coconut Blended Low-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Chobani Coconut Blended Low-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Chobani Coconut Blended Low-Fat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Greek Plain Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.69
    $0.13/oz
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Strawberry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Chobani Zero Sugar Milk & Cookies Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.29
    $0.24/oz
  • Chobani Blueberry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Chobani Mixed Berry on the Bottom Vanilla Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.89
    $0.23/oz
  • Bowl & Basket Greek Plain Yogurt, 32 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/oz
  • Bowl & Basket Greek Vanilla Nonfat Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/oz
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Blueberry on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Coconut Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Coconut Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Coconut Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd